Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zalewa mu dom, urzędnicy nie reagują

Utworzony przez Gość, 17 lutego 2009 r. o 20:39
Gość napisał:
Oj mi też woda z drogi spływa na podwórko i nawet jest już w piwnicy! U sąsiada też! Kto się tym zainteresuje? :D:D Niestety to ja z sąsiadem jesteśmy "DUPY" bo na takim terenie postawiliśmy dom :D Podejrzewam, że ten Pan też był taki mądry Jest jeden plus, latem w czasie suszy tak szybko trawa nie wysycha :D Jednak i tak się cieszymy, że nie mamy ich postawionych gdzieś przy jakiejś rzece, bo by nas lepiej zalewało Ludzie ale macie problemy !
Nie filozofuj, bo człowiek ma poważne problemy, a ty sobie 'jaja" robisz nie znając tematu. Ten człowiek postawił dom na dobrym terenie - nie tak jak te dwie d..y - tylko ignorowanie prawa i zasad budowlanych przez urzędników gminnych doprowadziło Go do takiej sytuacji. Nie masz podstaw się porównywac, bo nie znasz szczegułów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"""""Nie filozofuj, bo człowiek ma poważne problemy, a ty sobie 'jaja" robisz nie znając tematu. Ten człowiek postawił dom na dobrym terenie - nie tak jak te dwie d..y - tylko ignorowanie prawa i zasad budowlanych przez urzędników gminnych doprowadziło Go do takiej sytuacji. Nie masz podstaw się porównywac, bo nie znasz szczegułów! """""""" Nie znam szczegółów?? Faceta zalewa od 20 lat - jego słowa A ta "niepotrzebna" droga od kiedy jest?? Mam pomysł ROZEBRAĆ DROGĘ - teren automatycznie się osuszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8A862A napisał:
Człowieku jak cię zalwewa woda to wykop sobie rów aby tak spłynęła by ci nie przeszkadzała i daj spokój wójtowi . Jacy dzisiaj ludzie są bezradni , bez urzędników i emerytur pomarli by z głodu biadoląc że to nie ich wina, że są sierotami bożymi.
Człowieku jak nie wiesz co to jest droga publiczna i co można na niej robic to nie sugeruj komuś wykonywania czynności zabronionych: DROGA PUBLICZNA - Jest to budowla wraz z obiektami inżynierskimi, urządzeniami oraz instalacjami, stanowiąca całość techniczno-użytkową, przeznaczona do prowadzenia ruchu drogowego, z której może korzystać każdy, zgodnie z jej przeznaczeniem. Art. 39. 1. (ustawy z dnia 21 marca 1985 o drogach publicznych) Zabrania się dokonywania w pasie drogowym czynności, które mogłyby powodować niszczenie lub uszkodzenie drogi i jej urządzeń albo zmniejszenie jej trwałości oraz zagrażać bezpieczeństwu ruchu drogowego. W szczególności zabrania się: 1) lokalizacji obiektów budowlanych, umieszczania urządzeń, przedmiotów i materiałów niezwiązanych z potrzebami zarządzania drogami lub potrzebami ruchu drogowego; 2) włóczenia po drogach oraz porzucania na nich przedmiotów lub używania pojazdów niszczących nawierzchnię drogi; 3) poruszania się po drogach pojazdów nienormatywnych; 4) samowolnego ustawiania, zmieniania i uszkadzania znaków drogowych i urządzeń ostrzegawczo-zabezpieczających; 5) umieszczania reklam poza obszarami zabudowanymi, z wyjątkiem parkingów; 6) umieszczania urządzeń zastępujących obowiązujące znaki drogowe; 7) niszczenia rowów, skarp, nasypów i wykopów oraz samowolnego rozkopywania drogi; 8) zaorywania lub zwężania w inny sposób pasa drogowego; 9) odprowadzania wody i ścieków z urządzeń melioracyjnych, gospodarskich lub zakładowych do rowów przydrożnych lub na jezdnię drogi; 10) wypasania zwierząt gospodarskich; 11) rozniecania ognisk w pobliżu drogowych obiektów inżynierskich i przepraw promowych oraz przejeżdżania przez nie z otwartym ogniem; 12) usuwania, niszczenia i uszkadzania zadrzewień przydrożnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosek - Rozebrać drogę!!!! Nie będzie problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, ratujcie! U mnie szambo zalewa podwórko, kto w gminie powinien się tym zająć? Niech przyjadą i coś z tym zrobią! Dlaczego mam być gorszy od Bartoszuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panowie, ratujcie! U mnie szambo zalewa podwórko, kto w gminie powinien się tym zająć? Niech przyjadą i coś z tym zrobią! Dlaczego mam być gorszy od Bartoszuka?
DOSTANIESZ MANDAT ZA ŹLE WYBUDOWANE SZAMBO /NAPEWNO NIE ZABETONOWAŁEŚ DNA I WODY PODSKURNE WYPYCHAJĄ TWOJE ODPADY/ POCZYTAJ USTAWE O OCHRONIE SRODOWISKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wniosek - Rozebrać drogę!!!! Nie będzie problemu
ALEŚ MUNDRY PROBLEM W TYM ŻE JAK COS ROBIMY ZRÓBMY TO DOBRZE. Jest przysłowie: BIEDNEGO NIE STAC NA TANIE RZECZY zastanów się nad ta sentencją zamiast pisać głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jest jeden wniosek (oczywiście w nawiązaniu do artykułu) Skoro ten Pan ma problem z drogą, aby go rozwiązać należy rozebrać drogę i nie będzie problemu Wszyscy będą szczęśliwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dla mnie jest jeden wniosek (oczywiście w nawiązaniu do artykułu) Skoro ten Pan ma problem z drogą, aby go rozwiązać należy rozebrać drogę i nie będzie problemu Wszyscy będą szczęśliwi
MUSISZ KONIECZNIE KANDYDOWAĆ NA WÓJTA. MASZ NAPRAWDE "GENIALNE" POMYSŁY. JESTES CZŁONIEKM psl BO ONI SIE PRZEŚCIGAJA W TAKICH POMYSŁACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozczarowanie - nie należę do żadnej partii Nie mam aspiracji przywódczych Śmieszy mnie jedynie pieniactwo - (skłonność do wszczynania licznych spraw sądowych, dochodzenia rzeczywistych lub urojonych krzywd. Może być cechą charakteru lub też wynika z zaburzeń psychicznych) naszego całego powiatu bialskiego W innych powiatach tego nie ma nie wspomnę o pozostałej części kraju tam też mają takie fora, ale jednak podejmują jakieś konkretne rozmowy, a TU Bozia nas pokarała cały "ELEMENT" - zazdrośników, karierowiczów, pieniaczy i ciemnoty zebrał się na naszym terenie, za jakie grzechy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rozczarowanie - nie należę do żadnej partii Nie mam aspiracji przywódczych Śmieszy mnie jedynie pieniactwo - (skłonność do wszczynania licznych spraw sądowych, dochodzenia rzeczywistych lub urojonych krzywd. Może być cechą charakteru lub też wynika z zaburzeń psychicznych) naszego całego powiatu bialskiego W innych powiatach tego nie ma nie wspomnę o pozostałej części kraju tam też mają takie fora, ale jednak podejmują jakieś konkretne rozmowy, a TU Bozia nas pokarała cały "ELEMENT" - zazdrośników, karierowiczów, pieniaczy i ciemnoty zebrał się na naszym terenie, za jakie grzechy
JEDZ TAM GDZIE JEST TAK DOBRZE. NIE BĘDZIE NAM CIEBIE BRAKOWAŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rozczarowanie - nie należę do żadnej partii Nie mam aspiracji przywódczych Śmieszy mnie jedynie pieniactwo - (skłonność do wszczynania licznych spraw sądowych, dochodzenia rzeczywistych lub urojonych krzywd. Może być cechą charakteru lub też wynika z zaburzeń psychicznych) naszego całego powiatu bialskiego W innych powiatach tego nie ma nie wspomnę o pozostałej części kraju tam też mają takie fora, ale jednak podejmują jakieś konkretne rozmowy, a TU Bozia nas pokarała cały "ELEMENT" - zazdrośników, karierowiczów, pieniaczy i ciemnoty zebrał się na naszym terenie, za jakie grzechy
Bo u nas drogi kolego przeważają "żmije kapusiowate" jak ktoś napisał w innym wątku, które tylko plują jadem nienawiści i niespełnionych nadziei politycznych. Na szczeście swoją aktywność przejawiają jedynie na tym forum bojąc się wypełznąć z ciemnych nor i zarośli, aby opinia publiczna ich nie rozdeptała. To jest dwóch, trzech gości, którzy szlochając nad klawiaturą próbują odwrócić gnębiącą ich rzeczywistość. Widać to szczególnie po komentarzach - wystarczy, że ktoś napisze jeden tekst nie potępiający wójta i władz lokalnych, a za moment pojawiają się co kilka minut odpowiedzi "kapusia". Te kilka minut potrzebne jest mu na napisanie kolejnej odpowiedzi, widać biedak nie jest szybki w pisaniu, składanie literek sprawia mu ogromne trudności. I taki ktoś chciał być we władzach na tym terenie? Żenada. W Międzyrzecu nie ma opozycji, są za to ludzie przegrani w ostatnich wyborach. Ludzie, którzy myśleli, że dzięki populizmowi i ściąganiu telewizji będą błyszczeć w gminie. No cóż, stało się inaczej, mieszkańcy mają w d... gości, którzy robią jedynie zadymę i nie potrafią wyjść z konkretną propozycją. Śmieszne jest również wypaczanie przebiegu wyborów Krzewicy. Od tego jest PKW i to do niej w odpowiednim czasie trzeba było zgłosić ewentualne nieprawidłowości. A skoro nikt tego nie zrobił, to znaczy, że wszystko było zgodnie z przepisami. Ponadto w tamtej komisji była też osoba przeciwna wójtowi i skoro też podpisała protokół po zliczonych głosach, to o co chodzi? Żadnych przekrętów nie było, nie róbcie z siebie większych błaznów niż jesteście. Ot kolego i teraz rozumiesz co się dzieje z politycznymi przegrańcami. Wyżywają się na forum obrażając wszystkich wokół. Twoje określenie "pieniactwo" jak najbardziej do nich pasuje. I kapusie. Żmijowate kapusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bo u nas drogi kolego przeważają "żmije kapusiowate" jak ktoś napisał w innym wątku, które tylko plują jadem nienawiści i niespełnionych nadziei politycznych. Na szczeście swoją aktywność przejawiają jedynie na tym forum bojąc się wypełznąć z ciemnych nor i zarośli, aby opinia publiczna ich nie rozdeptała. To jest dwóch, trzech gości, którzy szlochając nad klawiaturą próbują odwrócić gnębiącą ich rzeczywistość. Widać to szczególnie po komentarzach - wystarczy, że ktoś napisze jeden tekst nie potępiający wójta i władz lokalnych, a za moment pojawiają się co kilka minut odpowiedzi "kapusia". Te kilka minut potrzebne jest mu na napisanie kolejnej odpowiedzi, widać biedak nie jest szybki w pisaniu, składanie literek sprawia mu ogromne trudności. I taki ktoś chciał być we władzach na tym terenie? Żenada. W Międzyrzecu nie ma opozycji, są za to ludzie przegrani w ostatnich wyborach. Ludzie, którzy myśleli, że dzięki populizmowi i ściąganiu telewizji będą błyszczeć w gminie. No cóż, stało się inaczej, mieszkańcy mają w d... gości, którzy robią jedynie zadymę i nie potrafią wyjść z konkretną propozycją. Śmieszne jest również wypaczanie przebiegu wyborów Krzewicy. Od tego jest PKW i to do niej w odpowiednim czasie trzeba było zgłosić ewentualne nieprawidłowości. A skoro nikt tego nie zrobił, to znaczy, że wszystko było zgodnie z przepisami. Ponadto w tamtej komisji była też osoba przeciwna wójtowi i skoro też podpisała protokół po zliczonych głosach, to o co chodzi? Żadnych przekrętów nie było, nie róbcie z siebie większych błaznów niż jesteście. Ot kolego i teraz rozumiesz co się dzieje z politycznymi przegrańcami. Wyżywają się na forum obrażając wszystkich wokół. Twoje określenie "pieniactwo" jak najbardziej do nich pasuje. I kapusie. Żmijowate kapusie.
Dużo jadu - żadnej treści. Nie jestem zwolennikiem wójta, ale niedobrze mi sie robi jak ktoś mu do d**y włazi. Równie źle oceniam obrzucanie go g**nem. Co innego podawanie faktów i opinii popartych wiedzą i znajomościa rzeczy. Takie forum pozwala, aby wyrobić sobie zdanie za temat wójta i jego popleczników, pozwala dostrzec też ile złości tkwiło w ludziach wynikającej chyba z bezsilności. Nie oznacza to oczywiście, że ludzie ci nie maja racji. Pewnie ją mają. Zwolennicy wójta powinni jednak podawać więcej faktów w obronie swojego pana a nie ograniczać sie do każdorazowego wylewania pomyj na sobie tylko znanych ludzi. Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bo u nas drogi kolego przeważają "żmije kapusiowate" jak ktoś napisał w innym wątku, które tylko plują jadem nienawiści i niespełnionych nadziei politycznych. Na szczeście swoją aktywność przejawiają jedynie na tym forum bojąc się wypełznąć z ciemnych nor i zarośli, aby opinia publiczna ich nie rozdeptała. To jest dwóch, trzech gości, którzy szlochając nad klawiaturą próbują odwrócić gnębiącą ich rzeczywistość. Widać to szczególnie po komentarzach - wystarczy, że ktoś napisze jeden tekst nie potępiający wójta i władz lokalnych, a za moment pojawiają się co kilka minut odpowiedzi "kapusia". Te kilka minut potrzebne jest mu na napisanie kolejnej odpowiedzi, widać biedak nie jest szybki w pisaniu, składanie literek sprawia mu ogromne trudności. I taki ktoś chciał być we władzach na tym terenie? Żenada. W Międzyrzecu nie ma opozycji, są za to ludzie przegrani w ostatnich wyborach. Ludzie, którzy myśleli, że dzięki populizmowi i ściąganiu telewizji będą błyszczeć w gminie. No cóż, stało się inaczej, mieszkańcy mają w d... gości, którzy robią jedynie zadymę i nie potrafią wyjść z konkretną propozycją. Śmieszne jest również wypaczanie przebiegu wyborów Krzewicy. Od tego jest PKW i to do niej w odpowiednim czasie trzeba było zgłosić ewentualne nieprawidłowości. A skoro nikt tego nie zrobił, to znaczy, że wszystko było zgodnie z przepisami. Ponadto w tamtej komisji była też osoba przeciwna wójtowi i skoro też podpisała protokół po zliczonych głosach, to o co chodzi? Żadnych przekrętów nie było, nie róbcie z siebie większych błaznów niż jesteście. Ot kolego i teraz rozumiesz co się dzieje z politycznymi przegrańcami. Wyżywają się na forum obrażając wszystkich wokół. Twoje określenie "pieniactwo" jak najbardziej do nich pasuje. I kapusie. Żmijowate kapusie.
Dobrze to ująłeś " przeważają" i was przeważą. A jak tam ich nazywacie to ludzie sami ocenią. Intelekt twój wykazuje defekt: raz mówisz, że przeważają a raz, że to dwóch gości w "krzakach" A Krzewica się nie powtórzy nic więcej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"JEDZ TAM GDZIE JEST TAK DOBRZE. NIE BĘDZIE NAM CIEBIE BRAKOWAŁO." Mi jest dobrze tu gdzie jestem A skoro Wam jest tak źle, moja propozycja - Wyjechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plaga :D napisał:
"JEDZ TAM GDZIE JEST TAK DOBRZE. NIE BĘDZIE NAM CIEBIE BRAKOWAŁO." Mi jest dobrze tu gdzie jestem A skoro Wam jest tak źle, moja propozycja - Wyjechać
A to się kultura obrazkowa rozszerzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to się kultura obrazkowa rozszerzyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Roman Michaluk (PSL), wójt międzyrzeckiej gminy, w skargach Bartoszuka dopatruje się znamion walki politycznej. Uważa, że gospodarza podburzają ludzie związani z PiS. WÓJT JEST CHORY Z UROJENIA, KIEDYS NIE PODOBAŁO MU SIE PO, TERAZ PIS. MOŻE WARTO WRÓCIĆ DO SAMOOBRONY WTEDY SZYBKO ZROBIONO BY Z NIM PORZĄDEK. CHOCIAŻ PIERWSZYM DZIAŁACZEM SAMOOBRONY KTÓRY ORGANIZOWAŁ BLOKADY NA DROGACH KRAJOWYCH W ŻABCACH I KRZYŻÓWCE K. mIEDZYRZECA BYŁ NAJBARDZIEJ WPŁYWOWY SOŁTYS W GMINIE / Z HALAS/ TERAZ "PRAWA" RĘKA WÓJTA W INTERESACH GMINNYCH /ODSNIEŻANIE, BUDOWA "MICHAŁÓWEK" I IN./. NO I AKTYWNY DZIAŁACZ PARTII RZĄDZĄCEJ GMINĄ.
MYŚLĘ że po przegranej sprawie +urok osobisty Michaluka pryśnie jak bańka mydlana wpływowego sołtysa TOŻE . Pewnego razu w rozliczeniu dobowym za odśnieżanie doba miała DWADZIEŚCIA SZEŚĆ godz. oczywiście wójt nie dopatrzył się że śnieg padał troszeczkę dłużej . OJ LODYLODYLODY .MAM NADZIEJE ŻE NOWY WÓJT W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI WYWIEZIE WSZYSTKIE ARBUZY DO KOSZELÓWKI,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wniosek - Rozebrać drogę!!!! Nie będzie problemu
Brak w twojej głowie mózgu nie stanowi problemu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego wójt został ukarany grzywną w wys. 7500 zł. Podatnicy z gminy zapłacą, wójt jest biedny?? Niedługo będzie płakał jak został skrzywdzony. A chciał tak dobrze, dla ludzi, a szczególnie dla siebie, prawda???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...